Netradicinio ugdymo diena PDF Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 22 Gruodis 2012 11:59

PC214295Gruodžio 21-oji  mūsų  mokykloje buvo tikrai įdomi: penktadienįPC214336  susirinkome į netradicinio ugdymo dieną “Šventų Kalėdų belaukiant”. 1-10 klasių mokinius, mokytojus, viešnias - seniūnę A.Kazlauskienę ir Seimo nario A.Palionio atstovę R.Zdanevičienę – pasveikino prasminga mokinių gražiai atliekama kompozicija (mokinius parengė mokytojos R.Kišonienė, L.Sarnickienė, E.Striaušienė). Susimąstėme apie Kalėdų prasmę, gerumą, atjautą, gebėjimą suprasti kitą žmogų…

Po to visose klasėse kartu su auklėtojomis mokiniai bendravo prie arbatos puodelio, keitėsi dovanėlėmis, ruošėsi pasirodymams. II-ojo aukšto foje 11 val. visus nudžiugino gretimos Plutiškių vid. mokyklos mergaičių ansamblio daininikių ir šokėjų pasirodymas.

Už gražias dainas ir nuotaikingą šokį tikrai negailėjome joms plojimų ir šypsenų. Ne mažiau dėmesio susilaukė ir mūsų 8 kl. mokinių pasirodymas, nes spektaklio raganaitės (Raminta ir Indrė)  suprato, kad švelnukai visada nugalės ir tapo gerosiomis fėjomis. Visų klasių atstovai  išdrįso pasirodyti scenoje: jie dainavo, organizavo žaidimą, linkėjo gražių švenčių.  Pradinių klasių mokinukus aplankė ir pats Kalėdų Senelis.Po tikrai įdomaus renginio, palinkėdami vieni kitiems  linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų Metų, visi išsiskirstėme Žiemos atostogoms. Iki susitikimo jau kitais metais.

Pradinių klasių informacija

Atėjus  baltai žiemai, pradėjome puoštis gražiausioms metų šventėms. Jau gruodžio 3 dieną buvo paskelbtas Kalėdų senelio portreto konkursas. Taip pat vyko  klasių ir koridoriaus puošimas išradingai ir kūrybiškai pačių pasigamintomis dekoracijomis. Tradiciškai šiuo laikotarpiu ,,dirbo“ pradinukų Kalėdinis paštas. Vaikai galėjo savo pasigamintomis atvirutėmis pasveikinti draugus ir mokytojas.

Pagaliau sulaukėme gruodžio 21 dienos! Pažiūrėję vyresniųjų klasių mokinių šventinius pasirodymus, sulaukėme Kalėdų senelio.  Pažaidę, padeklamavę eilėraštukų, padainavę dainelių, gavome saldžių dovanėlių. Savo projektą užbaigėme linksmais žaidimais, žiburėliais klasėse, apdovanojimais už Kalėdų senelio portretus. Visų pradinių klasių mokytojų nuomone, laimėtojais tapo Ainoras 1 kl., Lauryna 2 kl., Ernesta 3 kl., Felicija 4 kl. Vaikams labiau patiko Živilės 4 kl. ir Ernestos 3 kl. senelių portretai.

Su linksma nuotaika ir gražiausiais linkėjimais iškeliavome atostogauti.

Pradinių klasių vyr. mokytoja R. Petkevičienė

PC214342PC214346