Vaikų vasaros stovykla PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 09 Birželis 2016 11:58

,,DRAUGAUKIME SU VASARA“

Šilavoto pagrindinės mokyklos vaikų socializacijos programa ,,Draugaukime su vasara“ buvo skirta socialiai remiamų šeimų vaikams. Joje dalyvavo 20 vaikų iš gausių, nepilnų, socialiai remiamų šeimų. P6070395Mokykloje programa veikė birželio 1 – 7 d. Dienos vaikams pralėkė labai greitai, nes buvo pilnos žaidimų, žygių, kelionių ir gerų įspūdžių. Visa programos veikla kruopščiai suplanuota, susieta su numatytais uždaviniais. Kultūrinė, pažintinė, meninė, sportinė veikla vyko gryname ore, nes dauguma mokinių net ir vasarą savo laisvalaikį leidžia prie televizorių ar kompiuterių. Norėdami pasiekti programos tikslą – sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui kryptingai tobulėti įvairiose veiklose vasaros atostogų metu - aktyviai palaikėme ryšius su programos partneriais: Šilavoto seniūnija, Prienų krašto muziejaus padaliniu Šilavoto ,,Davatkynas“, UAB ,,Dussmann Service“.

Visa veikla mokė vaikus patirti džiaugsmą, buvo ugdomas jų aktyvumas, draugiškumas, savitvarda, kūrybiškumas. Stovyklaudami susipažino su ,,Davatkyno“, Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centro Birštone eksponatais, ,,Ekofrisos“ gaminama produkcija, mokėsi teikti pirmąją pagalbą atsitikus nelaimei, bendrauti ir bendradarbiauti. Savo kūrybiškumą parodė piešdami kreidelėmis ant asfalto, kurdami pasakas, atlikdami įvairias kūrybines užduotis. Stovyklautojai su dideliu noru dalyvavo rytinėje mankštoje, sportinėse varžybose, linksmose estafetėse, įveikė sveikatingumo trasą, atkakliai ieškojo miške paslėpto lobio. Už įvairią veiklą, pastangas buvo apdovanoti aktyviausi, sportiškiausi dalyviai. Neliko nė vienas nepastebėtas, visi paskatinti padėkomis ir dovanomis.

Vaikų socializacijos programą ,,Draugaukime su vasara“ parengė ir įgyvendino pradinių klasių mokytojos D. Kamarauskienė, R. Petkevičienė, L. Astrauskaitė, E. Striaušienė, R. Marcinkevičienė. Pasimokę draugiškai bendrauti, gyventi sveikai ir aktyviai, padėti šalia esančiam, pasidalinę savo jausmais ir mintimis, atsisveikinome palinkėję vieni kitiems saugios ir geros vasaros.

Pradinių klasių vyr.mokytoja D. Kamarauskienė

2024 m. balandžio 18 d. ketvirtadienis