Naktis mokykloje- 2015 PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 26 Spalis 2015 13:22

Smagi naktis mokykloje

P1011534Nors visi Šilavoto pagrindinės mokyklos mokiniai labai laukė rudens atostogų, bet niekas nepyko, kad jos buvo sutrumpintos viena naktimi, kurią Mokinių taryba pakvietė praleisti mokykloje. Tiesa, renginyje galėjo dalyvauti tik gerai mokyklą lankantys, nepriekaištingai besielgiantys, gerai besimokantys 5-10 klasių mokiniai.

Jau iš anksto buvo numatytos veiklos, kad naktis būtų įdomi ir įsimintina. Įsikūrę klasėse, mokiniai sugalvojo ir pasigamino savo klasių emblemas, sukūrė šūkius, juos pristatė draugams, pasiūlė elgesio taisykles, kurių būtina laikytis.P1011579

Tada į mūsų mokyklą atvyko ypatingos viešnios – grožio studijos ,,Sruogelė“ kirpėjos Jolita Šriubėnienė ir Vilma Juodsnukienė iš Prienų. Jos papasakojo, kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų gražūs, pristatė naujausias šukuosenų tendencijas. Aišku, daugiausia susidomėjimo sulaukė praktinė dalis – buvo pristatyti įrankiai ir priemonės, reikalingos šukuosenų kūrimui, o mergaitės tapo modeliais, glaudžiu ratu apsupę stebėjo kirpėjų darbą, pačios galėjo pabandyti kurti šukuoseną sau arba draugei. Ačiū mieloms viešnioms.

Na, o vėliau pas mus atvyko dar vieni nepaprasti svečiai iš Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės Prienų šaulių 6-osios kuopos: kuopos vadas Sigitas Žalys, pavaduotojas Kęstutis Rukas, šauliai Linas Šapalas, Saulius Pagirys, Kęstutis Bakas, Tadas Kundrotas.

Uniformuoti šauliai mums padarė didžiulį įspūdį. Jie trumpai pristatė savo veiklą, pademonstravo naujausią amuniciją ir pakvietė dalyvauti praktinėse veiklose. Labai smagu buvo pasimokyti rikiuotės pratimų. Du mokiniai savanoriai turėjo galimybę apsirengti šaulių uniforma, visi norintys išbandė maskuojančius veido dažus, o pati smagiausia veikla buvo šaudymas į taikinį. Daugelis mokinių pirmą kartą dalyvavo tokiuose užsiėmimuose.

Po užsiėmimų atėjo laikas ir atsipalaidavimui: mokytoja Rita Kišonienė virė karštą šokoladą ir visus juo vaišino, komandos varžėsi ,,protų mūšyje”, ieškojo paslėpto lobio, žiūrėjo siaubo filmą, surengė diskoteką, žaidė ir šnekučiavosi klasėse. Kai kas surado laiko ir pamiegoti, tačiau daugelis džiaugėsi bendravimu, smagiomis veiklomis ir neįprasta naktimi…

Prienų r. Šilavoto pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Virginija Maščinskienė

2024 m. balandžio 25 d. ketvirtadienis