Žemės dienai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 24 Kovas 2014 13:43

P3206968Kovo 20 -oji - pasaulinė Žemės diena. Ta proga mūsų mokyklos jaunieji miško bičiuliai ir dailės būrelio nariai ,,iškeitė"" tradicines pamokas į nuotaikingą „Lutučiukų“ klubo narių šventę, skirtą Pasaulinei Žemės dienai paminėti, kuris vyko Kaune, Vytauto Didžioji universitete. Dalyviai turėjo atlikti namų darbą: pristatyti savo rankomis sukurtą Žemės modelį. Mokiniai daug laiko triūsė, dailino, klijavo. Gyvybę Žemei suteikė paukščiai, gėlės. Mūsų mokinių darbeliai savo išradingumu nė kiek nenusileido kitų lutučiukų, kurie atvyko iš įvairių Lietuvos vietų, darbams. Pati šventė buvo puikiai organizuota - mokiniai stebėjo Kauno tautinės kultūros centro vaikų šokių ansamblio ,,Kalvelis'' pasirodymą, Birštono lopšelio - darželio ,,Vyturėlis'' programėlę, ,,Raganiukės '' teatro spektaklį ,, Stebuklinga spanguolė''.

O kur dar apdovanojimai, padėkos klubo nariams ir mokytojams. Džiaugiamės, kad ir mūsų jaunieji miško bičiuliai, kuriems nuoširdžiai vadovauja mokytoja Rita Kišonienė yra aktyvūs Lutučiukų klubo nariai, dalyvauja visuose konkursuose, akcijose, ir šios gražios šventės metu buvo pastebėti bei apdovanoti Padėkos raštais. Pabaigoje visų šventės dalyvių laukė siurprizas - saldūs prizai skruzdėlyne ir nemokami kalendoriai ,,Laukinė Afrika''. Šie kalendoriai mokiniams buvo įteikti už dalyvavimą konkurse ,,Keliauk po gamtos pasaulį su pasu‘‘. Visi buvo geros nuotaikos, laimingi. O kad negrįžtume namo per anksti (šventė vyko ,,tik'' keturias valandas) pasinaudojome proga nemokamai aplankyti Kauno zoologijos sodą ir pažiūrėti, kaip peržiemojo sodo gyventojai. Diena praėjo labai turiningai, neįprastai. Jau dabar pradėjome laukti kitų metų tradicinio Lutučiukų susibūrimo.

Rasina Galinienė

2024 m. balandžio 25 d. ketvirtadienis