Šv. Kalėdų belaukiant PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 18 Gruodis 2013 09:08

NETRADICINĖ PAMOKA

PC176541Gruodžio 17 d. priešmokyklinukai ir I – IV kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje ,,Gyvename Kalėdų laukimu”, kurį vedė mokytojos L. Sarnickienė ir E. Striaušienė.

Šventės laukimo nuotaiką ,,įžiebė” dramos būrelio (vad. L. Sarnickienė) artistai, suvaidinę ,,Pasaką apie vilką ir keturis ožiukus kitaip”. Linksmi ožiukai, nuraminti visai nepikto vilko, uždainavo, o po to visus pakvietė pažaisti žaidimą ,,Šiaudų batai”. Iš tikrųjų - visiems gerai žinoma pasaka buvo ,,kitaip”…

Vėliau pamoką tęsė antrokai. Jie, kartu su visais pradinukais padainavę dainelę ,,Gražus ir geras šis vakaras”, padedami tikybos mokytojos E. Striaušienės, priminė šv. Kūčių tradicijas.

Vaiduokliais pavirtę antrokai Ernestas (,,Blogulis”) ir Ainoras (,,Gerulis”) stebėjo draugų pasirodymus, komentavo ir ginčijosi. O ką stebėti ir dėl ko ginčytis buvo: mergaitės, tartum tikros snaigės, šoko ,,Snaigių šokį”, deklamavo eiles, o berniukai papasakojo eiliuotą istoriją apie Besmegenius – nelaimingą Sniego Bobą ir jos kaimyną pasipūtusį Besmegenį, pašoko šokį ,,Šoki taip, kaip moki”. Pabandė ir ,,Blogulis” kartu pašokti, bet, kaip sakė ,,Gerulis” - pasakyti daug lengviau, negu padaryti… Bet užtat ,,Blogulis”, pasirodo, žino daug mįslių! Visi, įminę mįsles, gavo po saldų prizą. ,,Gerulis“ irgi nenusileido – visus pralinksmino anekdotu apie Kalėdų Senelį. O ,,Bloguliui“ taip linksma pasidarė, kad visus pakvietė pažaisti žaidimą ,,Kiškelis“.

Vaikai, susitarę puošti ne tik namus, bet ir savo širdeles, dar labiau pajuto Kūdikėlio Jėzaus Gimimo šventės laukimo džiaugsmą ir pamoką baigė linksma dainele apie Kalėdų Senelį.

Tikybos mokytoja E. Striaušienė

2024 m. kovo 29 d. penktadienis