AKIM PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 08 Gegužė 2012 17:57

kurkime-ateitiŠilavoto pagrindinė  mokykla – viena iš 600 šalies mokyklų, kurioje įgyvendinamas Lietuvos meno kūrėjų asociacijos, kultūros žurnalų leidėjų bei Švietimo ir mokslo ministerijos Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“,(AKIM)  kuriuo siekiama priartinti kultūrą prie mokinių. Projekto autoriai sako, kad „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ yra modernus ir nestandartinis problemos sprendimas nacionaliniu lygmeniu.

Mokyklos biblioteką jau pasiekė pirmieji solidžiausių šalies kultūros leidinių numeriai – „Kultūros barai“, „Naujasis Židinys-Aidai“, „Metai“, „Knygų Aidai“, „Krantai“, „Dailė“, „Literatūra ir menas“, „Fotografija“, „Muzikos barai“, „Tautodailės metraštis“, „Kelionė su Bernardinai lt“. Šie leidiniai dvejus metus mokyklos bibliotekai bus prenumeruojami nemokamai. Tai didžiulė parama mokyklai,. be to, 8-10 klasių mokiniai turės galimybę susitikti su garsiais menininkais. „Tyrimai rodo, kad didžiausia kultūrine pramoga mokykloje dažniausiai įvardijama diskoteka, tad mūsų tikslas yra pasiūlyti mokyklai alternatyvą ir atvesti į mokyklas kūrėjus. Šio projekto esmė – menininko ir mokinio susitikimas, suteikiantis galimybę kalbėtis, diskutuoti, patirti bendravimo su žinomu žmogumi emocijų ir įspūdžių“, – tvirtina projekto vadovė A.Žilinskienė.
Mokykloje projektą koordinuoja direktorė Valentina Radzevičienė, vykdo anglų kalbos mpkytoja -metodininkė Laimutė Čepulinskienė. Jau labai greitai (gegužės 17 d.) į mokyklą atvyksta pirmasis svečias - Lietuvos kino studijos operatorius A.Jančoras.

2024 m. balandžio 23 d. antradienis