Žvilgsnis į Kazlų Rūdą PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 09 Spalis 2013 06:52

Photo0780

Pažintinė kelionė po Kazlų Rūdą

Gražią penktadienio popietę šeštos klasės mokiniai išsiruošė į pažintinę kelionę. Pirmiausia apsilankėme Kazlų Rūdos urėdijos Miško muziejuje. Mus pasitiko ne tik maloni vadovė, bet ir eksponatų gausa.

Miško muziejaus eksponatai mus supažindino su gamtos turtais, fauna ir flora, įmonės kultūriniu gyvenimu, Muziejuje įrengta mokomoji profesinio orientavimo klasė, kurioje pateikta miško želdymo, daigynų bei medelynų darbuose naudotų įrankių kolekcija. Stenduose pateikiami miško atkūrimo ir medynų formavimo, priešgaisrinės miškų apsaugos darbai. Profesinio orientavimo klasėje sukaupta turtinga botaninė, dendrologinė, entomologinė ir fitopatologinė kolekcijos, stendai su vaizdinėmis mokymo priemonėmis, kiti mokymo reikalams skirti eksponatai.

Antrajame aukšte išdėstytos dažniausiai mūsų miškuose sutinkamų žvėrių ir paukščių skaidrės bei nuotraukos, kanopinių žvėrių ragai, iltys, kiti medžioklės trofėjai. Gamtos apsaugos ir medžioklės skyriuje pateiktas į Lietuvos raudonąją knygą įrašytų žvėrių ir paukščių sąrašas, žvėrių apskaitos duomenys, urėdijos teritorijoje esančių medžių ir gamtos paminklų sąrašas.

Photo0790Antras kelionės tikslas – apsilankyti Virvių parke. Šiame parke įrengtos 4 trasos. Žalia - apšilimui, mėlyna – vidutinio sunkumo, raudona – ekstremali ir juoda – pati sudėtingiausia. Kiekvienas mokinys išklausė instruktoriaus rekomendacijų ir pasirinko trasą pagal savo galimybes. Kai kam kelionė trasoje buvo visai lengva, o kai kam adrenalinas taip pakeitė organizmo pusiausvyrą, kad jos kartoti jau nesinorėjo. Viskas yra gerai, kas gerai baigiasi. Siūlome visiems apsilanyti ir patirti tuos įspūdžius, kurie mums dar ilgai išliks atmintyje.

Klasės vadovė R. Kišonienė

2024 m. balandžio 25 d. ketvirtadienis