Kai ore ima tvyroti jazminų aromatas... PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 14 Birželis 2010 09:15

P6043232Kai ore ima tvyroti jazminų aromatas, pradeda nokti pirmosios žemuogės, o žemumose savo paklodes išskleidžia rūkai, žinai-  ateina mokslo metų pabaiga. Į jų pabaigtuvių vainiką gražiausius savo darbo rezultatus supina mokiniai, pasiekę geriausių rezultatų moksle ir lankomume.

Šilavoto pagrindinė mokykla turi gražią tradiciją- tuos, pačius geriausius, paskatinti ekskursija, nes kaip kitaip gali atsidėkoti mokiniams, garsinantiems savo mokyklą. Pernai vykome į Anykščius, o šiemet pasinaudojome Seimo narės Dangutės Mikutienės organizuota akcija ir išvykome į Trakus. Lydimi Darbo partijos Prienų skyriaus pirmininkės, mero patarėjos Rimos Zablackienės mūsų geiausieji plaukdami garlaiviu grožėjosi Užutrakio dvaru, vaizdingomis Trakų apylinkėmis. Dauguma mokinių garlaiviu plaukė pirmą kartą, tad galima nesunkiai suprasti jų emocijas. O aplankius didingą pilį, pamačius istorinius eksponatus, ypatingai žadinančius vaizduotę, patvirtinančius tai, ko moko istorikai, vaikai džiaugėsi taip, kaip tik jie ir moka.

Povilas Masikonis, per trejus metus nepraleidęs nei vienos pamokos, Tadas Dabrišius, Rūta Paužaitė- tai tik nedaugelis puikiai lankančių mokyklą. Ričardas Pilakauskas, Žiedė Lukoševičiūtė, Ieva Kišonaitė, Laura Kačergytė,  Ieva Spūdytė, Liveta Seniūnaitė, Aušra Radžiūnaitė- tai tie, kurie pirmi ir moksle, ir užklasinėje veikloje. Šių mokinių ir jų tėvelių dėka mūsų mokykla yra tokia šauni.

Kiekvienas tampa laimingu, kai pastebimi ir įvertinami jo veiklos rezultatai. Kaip gera, kai švenčiant Tarptautinę vaikų gynimo dieną, ji tampa ne diena, o visa savaite. Rima Zablackienė sakė, kad D. Mikutienės organizuota akcija pasinaudojo apie šimtą Prienų rajono vaikų, plaukioję garlaiviu ir lankę Trakų pilies kompleksą visą savaitę. Ko gero visų tų vaikų vardu  reikia tarti nuoširdų „Ačiū“ Darbo partijai ir jos skyrių pirmininkams ir Prienuose, ir Trakuose.

Danutė Skaudickienė, Šilavoto pagrindinės mokyklos pavaduotoja ugdymui

2024 m. kovo 29 d. penktadienis