Pradžia Atributika

PDF Spausdinti El. paštas
TURISTINIS ŽYGIS PRIE PAŠLAVANČIO PILIAKALNIO
            Birželio 2 d. mokykloje – turistinių žygių diena. Sunku buvo rasti vietą mokyklos apylinkėse, kurioje septintos klasės mokiniai nebūtų jau pabuvoję. Su vaikų mamų pagalba nusprendėme, kad šiais mokslo metais keliausime pėsčiomis prie Pašlavančio piliakalnio.DSC02753
            Išaušo labai šilta ir saulėta birželio 2 diena. Keliauti kartu su auklėtoja pėsčiomis pasiryžo 7 septintokai – Živilė, Kornelija, Ernesta, Dominykas, Eligijus, Evaldas, Deividas ir Dominyko mama Kristina. Iš mokyklos patraukėme per gražųjį Šilavoto Trakelį. Grožėjomės nuostabia gamta, tekančiu Lašašos upeliu. Toliau pasukome link Žarstos, trumpam sustojome prie Žarstos koplytėlės, stabtelėjome prie paminklo, kuris buvo žmonių pastatytas meldžiant pasauliui taikos. Dar viena poilsio minutėlė ir mes jau prie didingojo Pašlavančio piliakalnio. Sukaupėme visas jėgas ir užkopėme į pačią piliakalnio viršūnę, o čia mūsų jau laukė Kornelijos mama Janina ir vairuotojas Sigitas su ledais. Kai atsigaivinome ir atsigavome, galvojome kur ir kaip patogiai įsikurti, pasislėpti nuo kaitrios saulės. Kol mes ruošėmės, Kornelijos mama ir Sigitas kepė šašlykus. Taigi, papietavome labai skaniai ir daug. O po to grožėjomis nuo piliakalnio atsiveriamais vaizdais, žaidėme, net ir išsimaudėme.
            Galutiniam žygio tikslui pasiekti liko aplankyti netoli esantį Labutkalnį, apie kurį pasakojama daug įdomių istorijų. Kai jį pasiekėme pėsčiomis, dar užteko jėgų pažaisti visiems kartu įvairius judriuosius žaidimus.
            Toks buvo mūsų klasės šių mokslo metų užbaigimas: įdomus, linksmas, smagus ir turiningas.
VII kl. vadovė A. Kaminskienė

2024 m. balandžio 27 d. šeštadienis