Pradžia Garbės puslapis Mūsų laimėjimai 2017-2018 m.m. mokinių laimėjimai

2017-2018 m.m. mokinių laimėjimai PDF Spausdinti El. paštas

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI KONKURSUOSE,

OLIMPIADOSE, VARŽYBOSE 2017-2018 M. M.

Dalyvavome

•  Rajoniniame muzikinių apdovanojimų renginyje ”Ziburys Music Awards 2017“ –11 dešimtos klasės mokinių.
  •  Respublikinėje mokinių konferencijoje ,,Valstybės ir mokyklos raida 1918-2018 m.“ – 2 mok.
  •  Rajoninėje 6-8 kl. rusų kalbos mažojoje olimpiadoje – 2 mok.
  •  Respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte ,,Tavo Žvilgsnis“ – 2 mok.
  •  Tarptautiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2017,- Rudens sesija“ - 6 mok.
  •  Tarptautiniame edukaciniame konkurse ,, Olympis 2018,- Pavasario sesija“-7 mok.
  •  Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo konkurse ,,Gamtos Kengūra 2018“ - 5 mok.
  •  Rajoninėse pradinių klasių mokinių sporto varžybose „Greiti ir vikrūs“- 9 mok.
  •  Nacionaliniame matematikos konkurse ,,Matematikos Ekspertas“ - 17 mok..
  •  Nacionaliniame ekonomikos egzamine – 5 mok.
  •  Rajoninėje matematikos olimpiadoje – 3 mok.
  •  Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra” – 7 mok.
  •  Respublikiniame projekte ,,Kalbų Kengūra“ – 4 mok.
  •  Respublikinėje kūrybinėje kalėdinio atviruko parodoje ,,Aš tau linkiu, Lietuva“ – 8 mok.
  •  Kompiuterinių Kalėdinių ir Naujamečių darbų konkurse „Žiemos fantazija“ - 12 mok.
  •  Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse ,,Bebras“ - 18 mok.
  •  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ (rudens sesija, anglų kalba) - 11 mok.
  •  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ (pavasario sesija, anglų kalba) - 7 mok.
  •  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ ( rudens sesija, matematika) - 2 mok.
  •  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ (pavasario sesija, matematika) - 5 mok.
  •  Rajoniniame informacinių technologijų konkurse ,,Įdomus gyvūnas“ – 5 mok.
  •  Rajoninėse 5 klasių ,,Micro:bit“ kūrybinėse dirbtuvėse – 2 mok.
  •  Istorinių – kūrybinių darbų konkurse, skirtame Arkivyskupo Teofiliaus Matulionio metams – 4 mok.
  •  Respublikiniame kūrybinių meninių darbų konkurse-parodoje ,,Žiemos improvizacijos. Baltas žiemos rūbas“ – 4 mok.
  •  UAB ,,Skinija“ taikomojo dizaino konkurse ,,Nusipiešk sau kojinytes 2018“ - 17 mok.
  •  Piešinių konkurse ,,Saldus tortas mamai“ – 20 mok.
  •  Nemuno kilpų regioninio parko organizuotame respublikiniame piešinių konkurse, skirtame Piliakalnių metams paminėti, ,,Legendų skrynią pravėrus“ – 4 mok.
  •  Patriotiniame pėsčiųjų žygyje Lietuvos valstybės ir Prienų savivaldos šimtmečiui paminėti – 7 mok.

Laimėjome

•  Kamilė Šeškauskaitė, 3 kl. – tarptautinio edukacinio konkurso ,,Olympis 2017-Rudens sesija“ matematikos II laipsnio diplomo laimėtoja (mokyt. L. Astrauskaitė)
  •  Kamilė Šeškauskaitė, 3 kl. – tarptautinio edukacinio konkurso ,,Olympis 2017-Rudens sesija“ lietuvių kalbos III laipsnio diplomo laimėtoja (mokyt. L. Astrauskaitė)
  •  Kamilė Šeškauskaitė, 3 kl., Ernestas Mažeika, 6 kl., Rūta Jasiulevičiūtė 8 kl. - edukacinio respublikinio konkurso ,,Olympis 2017 – Rudens sesija“ anglų kalbos pirmo laipsnio diplomo laimėtoja (mokyt. L. Čepulinskienė)