Pradžia Garbės puslapis Mūsų laimėjimai 2018-2019 m.m. mokinių laimėjimai

2018-2019 m.m. mokinių laimėjimai PDF Spausdinti El. paštas

MOKINIŲ LAIMĖJIMAI KONKURSUOSE,

OLIMPIADOSE, VARŽYBOSE 2018-2019 M. M.

Dalyvavome ir laimėjome

ü  Rajoninėje Lietuvos istorijos viktorinoje – 3 mok. (mokyt. R. Vilčinskas).

üRajoninėje dailės darbų parodoje - konkurse ,,Thera phantasia“– 10 mok. (mokyt. R. Galinienė). Karolina Rygelytė, 7 kl. – III vieta, Kamilė Rygelytė, 7 kl., Lauryna Riaubaitė, 8 kl. - apdovanotos spec. nominacijomis.

üRajoninėje rusų kalbos olimpiadoje– 3 mok.(mokyt. R. Galinienė). Karolina Rygelytė, 7 kl. – II vieta, Kamilė Rygelytė, 7 kl. – III vieta, Vilius Riauba, 7 kl. – V vieta.

üTarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ rudens sesijoje - 12 mok., (mokyt. L. Čepulinskienė). Visi mokiniai pateko į finalą.

ü  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ pavasario sesijoje - 11 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė).Visi mokiniai pateko į finalą. Erika Abramavičiūtė, 5 kl. - 1 laipsnio diplomas, Austėja Skvernelytė, 5 kl. - 2 laipsnio diplomas.

ü  Tarptautinėje olimpiadoje ,,Kings“ (lietuvių kalba) – 8 mok. (mokyt. V. Maščinskienė, D. Kamarauskienė, L. Astrauskaitė). Visi mokiniai pateko į finalą.

üTarptautiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2018“ rudens sesijoje – 11 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė, L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė). Grace Asmar, 9 kl. – 3 laipsnio diplomas, Vygandas Žilionis, 2 kl., Kamilė Šeškauskaitė, 4 kl., Austėja Skvernelytė, 5 kl., Erika Abramavičiūtė, 5 kl., Gregory Asmar, 7 kl., Rūta Jasiulevičiūtė, 9 kl. – 1 laipsnio diplomai, Kamilė Šeškauskaitė, 4 kl. - 2 ir 3 laipsnio diplomai.

üTarptautiniame edukaciniame konkurse ,,Olympis 2019“ pavasario sesijoje – 12 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė, L. Astrauskaitė). Kamilė Šeškauskaitė, 4 kl., Karolina Rygelytė, 7 kl., Grace Asmar, 9 kl. - 2 laipsnio diplomai, Erika Abramavičiūtė, 5 kl., Gregory Asmar, 7 kl., Rūta Jasiulevičiūtė, 9 kl. – 1 laipsnio diplomai,Austėja Skvernelytė, 5 kl.- 1 laipsnio diplomas ir medalis.

üRespublikinėje penktokų olimpiadoje ,,Mokslo Lab“- 5 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė). Visi mokiniai pateko į finalą.

ü  Respublikiniame projekte ,,Tavo žvilgsnis“- 3 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė).

ü  Respublikiniame projekte ,,Kalbų kengūra“- 9 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė, V. Maščinskienė).

ü  Rajoniniame anglų kalbos konkurse – 2 mok. (mokyt. L. Čepulinskienė)

ü  Nacionaliniame matematikos konkurse ,,Matematikos ekspertas 2018“ - 10 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė).

ü  Rajono pradinių klasių mokinių dailaus rašto konkurse ,,Gražios raidės – dailus raštas“ - 3 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė).

ü  Tarptautiniame Slovakijos meno galerijos OZ J.D. Galeria J.L. piešinių konkurse ,,The little fairy tale – My the loveliest 2019“ - 7 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė).

üTarptautinėje matematikos ir lietuvių kalbos olimpiadoje ,,Kings“ - 6 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė). Visi mokiniai pateko į finalą.

ü  Respublikiniame projekte ,,Gamtos kengūra 2019“ - 4 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, R. Dereškevičienė).

ü  Respublikinėje pažintinėje žuvininkystės programoje ,,Išauginta Europos Sąjungoje“ - 33 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, R. Dereškevičienė, D. Kamarauskienė).

ü  Respublikiniame socialiniame ekologiniame projekte ,,Laimingas vanduo“ - 35 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė, R. Dereškevičienė).

ü  Respublikiniame konkurse ,,Prisiviriau košės“ - 18 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, D. Kamarauskienė).

ü  Nacionaliniame taikomojo dizaino piešinių konkurse ,,Nusipiešk sau kojinytes 2019“ – 18 mok. (mokyt. L. Astrauskaitė, R. Marcinkevičienė).

ü  Rajoninėse sporto varžybose ,,Greiti ir vikrūs“ – 10 mok. (mokyt. R. Petkevičienė).

üRajoniniame piešinių konkurse Lietuvos šimtmečiui paminėti – 3 mok. (mokyt. D. Kamarauskienė). Andrėja Šeškauskaitė, 1 kl. – I vieta, Karina Klebauskaitė, 1 kl., Valentinas Kazlauskas, 2 kl. – laureatai.

ü  Respublikiniame projekte ,,Matematikos kengūra“- 4 mok. (mokyt. D. Kamarauskienė).

üRajoniniame piešinių konkurse ,,Žibuoklėm pražydę“ – 13 mok. (mokyt. D. Kamarauskienė, R. Marcinkevičienė). Rokas Simokaitis, ikimokykl. gr, Karina Klebauskaitė, 1 kl., Erika Siaurusevičiūtė, 1 kl., Laurynas Janušauskas, 1 kl., Valentinas Kazlauskas, 2 kl. – laureatai.

ü  Rajoniniame pirmosios knygelės konkurse ,,Mano pirmoji knygelė“ – 3 mok. (mokyt. R. Marcinkevičienė).

ü  Vilkaviškio vyskupijos kūrybinių darbų konkurse ,,Rašau Marijai“ – 3 mok. (mokyt. E. Striaušienė).

ü  Rajoniniame dūdelių festivalyje ,,Pasidirbau aš dūdelę“ – 4 mok. (mokyt. L Sarnickienė).

ü  Nacionalinėje aplinkosaugos olimpiadoje – 8 mok. (mokyt. A. Kaminskienė, R. Dereškevičienė).

üNacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse – 6 mok. (mokyt. A. Kaminskienė, R. Dereškevičienė). Živilė Igliškytė, 10 kl. - NEC ir ŠMM diplomas.

ü  Tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse ,,Bebras“ – 28 mok. (mokyt. A. Kaminskienė).

ü  Respublikiniame Kalėdinių ar Naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurse ,,Žiemos fantazija“ – 6 mok. (mokyt. A. Kaminskienė).

ü  Tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra“ – 11 mok. (mokyt. G. Čepulinskas).

ü  Rajoninėje jaunųjų matematikų olimpiadoje – 4 mok. (mokyt. G. Čepulinskas). Mantas Siaurusevičius , 5 kl. - II vieta.

2024 m. gegužės 3 d. penktadienis