Pradžia

Metų nominacijos PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 22 Birželis 2020 06:07

Skaityti daugiau...Mokslo metų pabaigos šventės metu įteiktos 2019-2020 m.m. nominacijos. Tradiciškai buvo apdovantas METŲ MOKINYS. Šiais metais juo tapo 6 klasės mokinė Erika Abramavičiūtė. Ją pasveikino ir  Seimo nario Andriaus Palionio padėką  įteikė jo padėjėja  Valė Petkevičienė. Mokiniai išsirinko savo nominantą – METŲ   MOKYTOJĄ.  Ši nominacija atiteko tikybos vyr. mokytojai Elvyrai Striaušienei.

SVEIKINAME  NOMINANTES.

Mokyklos informacija.

     

 
Mokslo metų pabaigos šventė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 22 Birželis 2020 06:01

MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENĖSkaityti daugiau...

Jaunyste, paukšte mano,

Jaunyste išdidi!

Keliesi tu į erdvę

Krenti ir vėl skrendi...

Plasnok drąsiau, jaunyste,

Virš liūnų, akmenų!

Žinok, tik tas nekrinta,

Kas gimė be sparnų!

                                 B. Mackevičius

Mokyklos baigimas – skaudus išsiskyrimas su savo vaikyste, pirmaisiais draugais, mokytojais. Išeidami daugelis iš jūsų juntate baimę, kamuojami nežinios - kas gi jūsų laukia peržengus mokyklos slenkstį. Viena visiškai aišku – išskleisti sparnus ir skristi ieškoti išsvajotosios laimės lengva tikrai nebus...“

                    Skaityti daugiau...  Šie žodžiai skambėjo birželio 18d. Šilavoto pagrindinės mokyklos dešimtokėms.

Skaityti daugiau...
 
Vasara kitaip PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 16 Birželis 2020 05:30

VAIKŲ   SOCIALIZACIJOS   PROGRAMA ,,VASARA KITAIP“

 Skaityti daugiau... Labai ilgai nesimatę birželio 8-12 d. į vasaros stovyklą vaikai susirinko su dideliu noru ir gera nuotaika. Oras pasitaikė puikus, tad pavyko įgyvendinti visas suplanuotas veiklas. Daugiausia laiko vaikai praleido gryname ore, patalpose laikėsi būtinų higienos ir saugumo reikalavimų. Skaityti daugiau...Pirmąją dieną aptarėme saugų elgesį stovyklos metu ir sukūrėme vidaus taisykles, kurių laikysis visi. Kieme piešėme spalvotomis kreidelėmis, žaidėme judriuosius žaidimus. Laikas pralėkė greitai, atrodė, kad nespėjome dar pasidalinti savo įspūdžiais. Antrąją dieną po mankštos, pusryčių ir saugaus elgesio instruktažo išvykome į Nemajūnų amatų centrą, kur dalyvavome edukacinėje programoje ,,Dzūkiškos bandos“. Buvo įdomu klausytis dzūkiškų bandų gaminimo istorijos, patiems ant kopūsto lapų tepti taukus, dėti paruoštą bulvių ir varškės masę. Kai bandos buvo pašautos į krosnį, galėjome pažaisti ir pasportuoti žaidimų aikštelėje prie Nemajūnų dienos centro. Nepatikėsit! Valgė visi ir dar prašė, kas su spirgučių padažu, kas su grietine ir varške - daryciniu... Visi vaikai bandas matė ir ragavo pirmąkart. Trečią stovyklos dieną vaikai mažomis grupelėmis užsiėmė įvairia veikla kūrybinėse dirbtuvėse. Darbelius darė ir iš spalvotų kamštukų, medinių pagaliukų, karoliukų, įvairių detalių. Pasidžiaugę atliktais kūrybiniais darbais, dar pažaidėme kieme judriuosius žaidimus. Ketvirtą stovyklos dieną vykome į VDU Botanikos sodą Kaune.

Skaityti daugiau...
 
Mosklo metų pabaigos šventė PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 05 Birželis 2020 07:55

MOKSLO METŲ PABAIGA

Skaityti daugiau...Birželio 4 d. pradinių klasių mokiniams įsimins ilgam. Juk ji tokia ypatinga, netradicinė. Pirmą kartą po nuotolinio mokymosi namuose susirinkome į klases, pamatėme mokytojas, draugus. Susitikimai buvo trumpi, bet nuoširdūs.

Šios dienos labiausiai laukė ketvirtokai (mokyt. L. Astrauskaitė). Jie baigė pradinio ugdymo programą ir įgijo pradinį išsilavinimą. Mokyklos direktorė V. Radzevičienė įteikė visiems pažymėjimus, padėkas mokiniams ir jų tėveliams.

Visos mokytojos dėkojame savo mokiniams, jų tėveliams už pagalbą mokantis iš namų, už bendradarbiavimą. Linkime visiems sveikos ir smagios vasaros!

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė L. Astrauskaitė

 
Pasidžiaukime kartu savo MOKYTOJAIS! PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 18 Gegužė 2020 11:48

Mieli mokiniai ir tėveliai,

kviečiame Jus prisijungti prie iniciatyvos – perduoti savo padėkos žinutę Mokytojams. Daugelį metų Prienų švietimo pagalbos tarnyba mokslo metų pabaigoje sukviesdavo rajono mokinius į šventę „Pasidžiaukime kartu“. Joje pasidžiaugdavome mūsų gabiausių mokinių laimėjimais, pasiekimais rajoninėse, regioninėse, šalies olimpiadose, konkursuose.

Šie metai kitokie – mokinių į tokią šventę pakviesti negalime. Susidūrėme su nuotolinio ugdymo iššūkiu, kurio herojais tapome visi: vaikai, tėveliai, kiti šeimos nariai. Tačiau didžiausia atsakomybė teko Mokytojui. Nors Mokytojo profesija nuolat reikalauja žinių siekimo ir tobulėjimo, šiais metais pedagogai skyrė daug laiko ir pastangų tam, kad galėtų nuotoliniu būdu užtikrinti sėkmingą ir ramų mokymosi procesą. Mokytojai su nuoširdžiu atsidavimu parodė, kokie svarbūs jiems esate jūs, todėl kviečiame mokinius, tėvelius, senelius išreikšti savo dėkingumą Mokytojams ir dalyvauti Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko globojamoje iniciatyvoje „Pasidžiaukime kartu savo MOKYTOJAIS!“. Kviečiame Jus sukurti nuoširdžią padėką žodžiais, eilėmis, dainomis ar spalvomis ir tai užrašyti, nufilmuoti ar nufotografuoti. Juk pasakyti AČIŪ yra daugybė būdų.

Siųskite savo kūrinius elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2020 m. birželio 5 dienos. Kai tik gausime Jūsų padėkas, jomis dalinsimės ir džiaugsimės viešose erdvėse. Galiausiai visos padėkos žinutės mokytojams bus perduotos, kai po vasaros atostogų jie susirinks į kasmet Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus organizuojamą rajoninę pedagogų konferenciją. Sukurkime kartu šventę Mokytojams!

Labai laukiame jūsų padėkos žinučių mokytojams, o jeigu kyla klausimų ar norite pasitarti, nedvejokite ir skambinkite telefonu (8 319) 52 081 arba (8 319) 52 355.

Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danutė Stankevičienė

P. S.: Dalyvaudami šioje iniciatyvoje, sutinkate, kad Jūsų atsiųsta medžiaga būtų skelbiama viešai.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Straipsnių archyvas

2020 m. rugpjūčio 12 d. trečiadienis

Mūsų kontaktai

Šilavoto pagrindinė mokykla
Šilavotas, Trakelio g. 1a
LT-59272 Prienų r.sav.
tel./faks. +370 319 41364
www.silavotas.prienai.lt
direktorius@silavotas.prienai.lm.lt
Įmonės kodas: 190198344

Paveiksliukas mokykloms2

 

Valgiaraščiai

 

10f51c1ea1c9aaa7ff902c9a8fe05db6

Autobusiuko grafikai

 

mokyklinis

Reagavimo į patyčias atmintinė

 

bullying-3096216 960 720-760x490

Pamokų laikas

laikrodisPamokų tvarkaraštis

Būrelių darbo laikas

13.25 - 14.10

14.15 - 15.00

         

 

 

1

© 2010-2011 Visos teisės saugomos Šilavoto pagrindinė mokykla