Pradžia

Metų Mokytojo ir metų Mokinio niminacijos PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 21 Birželis 2021 09:59

 Skaityti daugiau...Tradiciškai, pasibaigus mokslo matams, buvo išrinktas Metų Mokytojas ir Metų Mokinys. Jais  tapo :

Metų Mokytojas - ALGIS GUDAUSKAS (biologijos -chemijos mokytojas metodininkas)

METŲ  MOKINĖ-  ERIKA ABRAMAVIČIŪTĖ (7 kl.).

 Skaityti daugiau... Džiaugiamės, kad Erika jau antrus metus iš eilės tampa šio garbingo vardo savininke. Metų Mokytoją ir Mokinę  Seimo nario Andriaus Palionio vardu  pasveikino jo padėjėja  Valė Petkevičienė.  Ji taip pat įteikė Seimo nario padėką ir Austėjai Skvernelytei (7 kl. )  Abi šios mokinės yra aktyvios tarptautinių, respublikinių, rajoninių  konkursų dalyvės ir laimėtojos, iniciatyvios renginių dalyvės ir puikios mokinės.

Didžiuojamės  jomis ir visais  savo mokiniais ir jų laimėjimais

 

Direktorė Valentina Radzevičienė

 

 

 

 
Paskutinio skambučio ir mokslo metų pabaigos šventė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 21 Birželis 2021 09:47

  Skaityti daugiau... Birželio 18 d. buvo paskutinė šių mokslo metų diena, o taip pat  nuaidėjo paskutinis skambutis dešimtokams (auklėtoja V.Maščinskenė).  Nedrąsūs, sumišę, bet jau užaugę dešimtokai, skambant varpeliui ir lydimi devintokų, užlipo ant   mokyklos scenos, į  paskutinį iškilmingą savo renginį šioje mokykloje. Ne mažiau iškilmingi, šventiški buvo visų klasių mokiniai, kurie sveikino dešimtokus, įteikė parengtas dovanėles ir linkėjo laimingo kelio.

Mokytojai, mokiniai, mokyklos direktorė  išsakė daug palinkėjimų dešimtokams...

Pasidaliję prisiminimais, dešimtokai tarė atsisveikinimo žodį: dėkojo mokytojams, perdavė mokyklos simbolį – raktą bei paliko mokyklą su joje esančiais „priklausiniais“: fojė, valgykla, kabinetais ir kitomis vietomis. Mūsų mokyklos vyriausieji mokiniai, dešimtokai, šiek tiek sutrikę, pakylėti, bet neliūdni išskubėjo ieškoti tolesnio savo gyvenimo kelio. Linkime jiems kuo didžiausios sėkmės.

                              Mokyklos informacija

 
Vasaros stovyklos įspūdžiai PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 21 Birželis 2021 05:23

PROGRAMA ,,VASAROS PAMOKOS“

Skaityti daugiau...Jau nuaidėjus paskutiniam skambučiui, birželio 14 dieną, mūsų mokyklos 15 pradinukų jau šeštą kartą susirinko į vaikų vasaros socializacijos stovyklą ,,Vasaros pamokos”. Stovyklos programoje vaikams buvo numatytos įvairios edukacines veiklos, išvykos, žygis pėsčiomis. OrasSkaityti daugiau...

pasitaikė puikus, tad pavyko įgyvendinti visas suplanuotas veiklas. Daugiausia laiko vaikai praleido gryname ore, patalpose laikėsi būtinų higienos ir saugumo reikalavimų.

Pirmąją dieną aptarėme saugų elgesį stovyklos metu ir susikūrėme vidaus taisykles, kurių laikysis visi. Po nuotolinių pamokų vaikams labai norėjosi pabendrauti ir kartu pažaisti, tad sporto aikštyne smagiai pasimankštino žaisdami judriuosius žaidimus, atlikdami įvairias sportines užduotis. Antrą dieną išvykome į Vilnių. Buvome suplanavę apsilankyti Gedimino pilyje ir dalyvauti edukacinėje veikloje ,,Legendų pilis”. Oi, kaip nelengva buvo užlipti į kalną ir pasiekti pilį!

Skaityti daugiau...
 
Projekto diena PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 15 Birželis 2021 11:05

Birželio 14 d. 5-10 kl. mokiniai susirinkę į mokyklą dalyvavo savarankiško mokymosi projekte "Gyvojo žodžio kelionė po Šilavotą" (projektą vykdė mokytojos D. Dainienė, R. Galinienė ir L. Čepulinskienė). Veiklas galima pamatyti interaktyvioje knygoje https://read.bookcreator.com/j3oiXpL3DQNU0iSrA4lH4kiAFfX2/ZQCae-cBR-Wht_pMqaP7bw?fbclid=IwAR1kYSNPPeflS5te6p1jrPA2VO0e0wnhjFUr0DLHKxGCz4T9Ur4ZXrLWVFI

 
Šventė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 14 Birželis 2021 05:14

MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ

Skaityti daugiau...Birželio 11 d. rytą mūsų mokykla atgijo, nes susirinko šventiškai pasipuošę visi pradinukai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai. Senokai buvo nesimatę, tad girdėjosi linksmi balsai, buvo galima pastebėti malonius žvilgsnius vienas kitam. Visi susirinko paminėti paskutinę Skaityti daugiau...Mokslo metų dieną ir pasveikinti ketvirtokus, pabaigusius pradinio ugdymo programą.
Šventę pradėjo atskridusi Varna (A. Šeškauskaitė, 3 kl.), kuri labai gerai pažįsta ketvirtokus, nes jau ilgai gyvena ant mokyklos stogo ir juos kasdien stebi. Ketvirtokai Dominic, Valentinas ir Vygandas padeklamavo eiles, kartu su trečiokais pagrojo dūdelėmis, padainavo dainų apie mokyklą, Lietuvą. O mokyklos dainą nuotaikingai atliko visi mokinukai (muzikos vyr.mokytoja L. Sarnickienė). Kokia šventė be dovanų?

Skaityti daugiau...
 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Straipsnių archyvas

2021 m. liepos 28 d. trečiadienis

Mūsų kontaktai

Šilavoto pagrindinė mokykla
Šilavotas, Trakelio g. 1a
LT-59272 Prienų r.sav.
tel./faks. +370 319 41364
www.silavotas.prienai.lt
direktorius@silavotas.prienai.lm.lt
Įmonės kodas: 190198344

COVID-19

 

images

Paveiksliukas mokykloms2

 

Valgiaraščiai

 

10f51c1ea1c9aaa7ff902c9a8fe05db6

Autobusiuko grafikai

 

mokyklinis

Reagavimo į patyčias atmintinė

 

bullying-3096216 960 720-760x490

Pamokų laikas

laikrodisPamokų tvarkaraštis

Būrelių darbo laikas

13.25 - 14.10

14.15 - 15.00

         

 

 

1

© 2010-2011 Visos teisės saugomos Šilavoto pagrindinė mokykla