Pasidžiaukime kartu savo MOKYTOJAIS! PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 18 Gegužė 2020 11:48

Mieli mokiniai ir tėveliai,

kviečiame Jus prisijungti prie iniciatyvos – perduoti savo padėkos žinutę Mokytojams. Daugelį metų Prienų švietimo pagalbos tarnyba mokslo metų pabaigoje sukviesdavo rajono mokinius į šventę „Pasidžiaukime kartu“. Joje pasidžiaugdavome mūsų gabiausių mokinių laimėjimais, pasiekimais rajoninėse, regioninėse, šalies olimpiadose, konkursuose.

Šie metai kitokie – mokinių į tokią šventę pakviesti negalime. Susidūrėme su nuotolinio ugdymo iššūkiu, kurio herojais tapome visi: vaikai, tėveliai, kiti šeimos nariai. Tačiau didžiausia atsakomybė teko Mokytojui. Nors Mokytojo profesija nuolat reikalauja žinių siekimo ir tobulėjimo, šiais metais pedagogai skyrė daug laiko ir pastangų tam, kad galėtų nuotoliniu būdu užtikrinti sėkmingą ir ramų mokymosi procesą. Mokytojai su nuoširdžiu atsidavimu parodė, kokie svarbūs jiems esate jūs, todėl kviečiame mokinius, tėvelius, senelius išreikšti savo dėkingumą Mokytojams ir dalyvauti Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Rimvydo Zailsko globojamoje iniciatyvoje „Pasidžiaukime kartu savo MOKYTOJAIS!“. Kviečiame Jus sukurti nuoširdžią padėką žodžiais, eilėmis, dainomis ar spalvomis ir tai užrašyti, nufilmuoti ar nufotografuoti. Juk pasakyti AČIŪ yra daugybė būdų.

Siųskite savo kūrinius elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai iki 2020 m. birželio 5 dienos. Kai tik gausime Jūsų padėkas, jomis dalinsimės ir džiaugsimės viešose erdvėse. Galiausiai visos padėkos žinutės mokytojams bus perduotos, kai po vasaros atostogų jie susirinks į kasmet Savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus organizuojamą rajoninę pedagogų konferenciją. Sukurkime kartu šventę Mokytojams!

Labai laukiame jūsų padėkos žinučių mokytojams, o jeigu kyla klausimų ar norite pasitarti, nedvejokite ir skambinkite telefonu (8 319) 52 081 arba (8 319) 52 355.

Prienų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Danutė Stankevičienė

P. S.: Dalyvaudami šioje iniciatyvoje, sutinkate, kad Jūsų atsiųsta medžiaga būtų skelbiama viešai.

2024 m. kovo 28 d. ketvirtadienis